Віце-президент Yahoo представив стартап для собачників

125
techcrunch.com
Американські айтішники розробляють смарт-миску, яка допоможе дотримуватися режиму годування вихованців

Колишній віце-президент інтернет-компанії Yahoo з мобільних технологій Сол Ліпман створив високотехнологічний стартап YaDoggie, покликаний допомогти власникам собак в турботі про правильне харчування вихованців.

«Ми в США загодовуємо собак до смерті», – говорить про важливе значення свого проекту Ліпман. До цього він вже створив і вигідно продав кілька IT-стартапів. Сайт YaDoggie, що запустився вчора, 20 вересня, пропонує фірмовий сухий корм. У його складі різні види м’яса, а також боби і солодка картопля замість традиційних круп.

Розробник додав на сайт спеціальний алгоритм підказок, як надовго вихованцеві вистачить замовленого корму. З листопада на YaDoggie можна буде замовити також «розумну» собачу миску, яка допоможе дотримуватися режиму годування.

Вам також буде цікаво: Іншим шляхом: як стартапи заробляють на турботі про споживача

Спеціальні світлодіоди будуть світитися зеленим, якщо тварині пора їсти, та червоним – якщо час прийому їжі ще не настав. Пристрій по bluetooth навіть надішле на смартфон власникам нагадування, що пса потрібно погодувати. Серед інвесторів YaDoggie – Тім Армстронг, глава корпорації Oath, в яку входить Yahoo.

Цього літа американська телеком-компанія Verizon викупила Yahoo, включивши її в «комп’ютерний» підрозділ Oath.

 

Джерело: Techcrunch
Поділитися: