Visa проведе в UNIT.City третій Visa Cashless Summit

355
UNIT.City
18 вересня банкіри і фінтех обговорять майбутнє платіжних технологій

Компанія Visa в партнерстві з інноваційним парком UNIT.City 18 вересня проведе в Києві третій міжнародний Visa Cashless Summit «Зростаємо разом з інноваціями».

Про це повідомили в прес-службі UNIT.City.

Учасники саміту – міжнародні експерти у сфері фінтех, українські банки, дослідники, економісти, представники роздрібного бізнесу і державних організацій. Вони поділяться практичними кейсами, обговорять реалізовані інновації та наявні тренди в розвитку безготівкових платежів в Україні.

Надихнися: в Києві відкрився новий кампус UNIT.city з коворкінгом Chasopys.UNIT

Серед спікерів – заступник голови правління «Ощадбанку» Антон Тютюн і радник з цифрових та інформаційних технологій «Київстару» Олексій Мась, заступник голови НБУ Сергій Холод і глава правління «Райффайзен банку Аваль» Володимир Лавренчук, почесний президент КМБС Тимофій Милованов і глава роздрібного бізнесу «ОТП банку» Олег Клименко, гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський і глава «Розетки» Владислав Чечоткін, маркетинг-директор «Нової пошти» Ірина Холод і глава департаменту роздрібного бізнесу «ПриватБанку» Олексій Чабан.

Теми секцій:

Глобальні інновації та національна реалізація. Діджиталізація як драйвер безготівкової економіки в Україні

Значення фінансової прозорості. Індекс довіри до уряду бізнесу і споживачів

Безшовний споживчий досвід: як усунути перешкоди за допомогою big data

Безшовний споживчий досвід: як усунути перешкоди в електронній комерції та фінансових послугах

Історії успіху: інновації, діджиталізація, безготівкові платежі

Форум включає виступи і панельні дискусії, секційні засідання та презентації успішних кейсів. У виставковій зоні можна буде навіть «помацати» інноваційні платіжні технології.

Дмитро Крепак
www.youtube.com

«На Visa Cashless Summit ми разом з лідерами суміжних ринків зможемо обмінятися ідеями щодо розвитку платіжної екосистеми, усунення складнощів для споживача і разом знайти рішення на перетині галузей», – коментує Дмитро Крепак, в.о. глави регіону СНД і Південно-Східної Європи компанії Visa.

На його думку, інновації стимулюють економічне зростання, чи то безконтактна оплата в транспорті, чи то QR-платежі, які дають можливість невеликим підприємствам приймати безготівкові оплати без терміналу.

Згідно зі спільним дослідженням USAID та UNIT.City, 87% банків зараз шукають інноваційні рішення, особливо в сегменті безготівкових платежів.

«Саміт 18 вересня – чудова можливість для традиційного сектора познайомитися з фінтех-стартапами і домовитися про перспективну довгострокову співпрацю», – впевнений СЕО та керуючий партнер UNIT.City Макс Яковер.

Більше інформації про форум на сайті.

Fintech-стартапи в Україні: айтішники створюють, екс-банкіри керують.

Колишній топ-менеджер Visa очолив криптостартап Crypterium.

Поділитися: