Віртуальний мобільний оператор LycaMobile знизив тарифи в Україні

197
kyivpost.com
У жовтні британський оператор закрив два з п'яти тарифних планів

Один з найбільших у світі віртуальних операторів мобільного зв’язку LycaMobile знизив вартість усіх трьох своїх тарифних планів в Україні.

Пакет «Усе в одному XS» подешевшав на 20% – до 40 грн. Він включає 60 хвилин на дзвінки і 30 смс на номери українських операторів, 2 Гб мобільного інтернету, 300 хвилин на дзвінки в мережі LycaMobile World і необмежені дзвінки в мережі LycaMobile в Україні.

Вартість тарифу «Усе в одному S» знизилася на 31% – до 80 грн. До нього входить 6 Гб інтернету, 150 хвилин і 50 смс на українських операторів, безліміт усередині мережі.

«Київстар» став на крок ближчим до мобільних грошей

Пакет «Усе в одному M» (250 хвилин, 100 смс на українських операторів і 12 Гб інтернету, внутрішньомережевий безліміт) подешевшав одразу на 44% – до 125 грн.

У жовтні LycaMobile прибрав з тарифної лінійки в Україні два більш дорогих пакета – «Усе в одному L» і «Усе в одному XL».

LycaMobile розпочав роботу в Україні з липня на базі мережі оператора «ТріMоб» через роумінг «Vodafone Україна». Запланований обсяг інвестицій у ядро ​​«ТриМоб» становить $2 млн, передбачувана кількість абонентів – до 1 млн.

 

 Джерело: Інтерфакс-Україна
Поділитися: