Гроші з інтернету: 7 порад з книжки «Как работать где хочешь»

526
Shutterstock
Засновник та власник ClickMillionaires.com Скотт Фокс — про секрети та підводні камені заробітку в інтернеті

Скотт Фокс – експерт з онлайн-маркетингу, підкастингу і стартапів, засновник і власник онлайн-майданчика для інтернет-підприємців www.ClickMillionaires.com. Він консультує різних людей по всьому світу, в тому числі зірок на кшталт американського телеведучого Ларрі Кінга.

У своїй книзі «Як працювати там, де хочеш, скільки хочеш і отримувати стабільний прибуток» Фокс запевняє, що інтернет дарує необмежені можливості – за його допомогою можна заробити величезні гроші, працюючи з будь-якого куточка світу. Вам достатньо лише знайти нішу, в якій ви є експертом і робота з якою вам приносить задоволення, зібрати навколо себе аудиторію – і мільйон у вас у кишені.


Досягти результату вдається, звісно, не всім, проте, крім Фокса, успіху досягли багато людей. В книжці, що побачила світ 2012 року, ви знайдете також інтерв’ю з іншими інтернет-мільйонерами.

В мережі ви навряд чи зможете одразу вбратися в золото. Проте вам стануть у пригоді деякі поради з книжки Фокса про те, як заробляти в інтернеті (нехай навіть не мільйони, а сотні доларів).

K.Fund Media обрав сім найцікавіших порад.

1

Можна продавати файли власного виробництва

Продається все, що можна записати на жорсткий диск: музика, художні тексти, фотографії, відео, софт. «Це може бути електронна книжка порад про те, як полагодити Harley Davidson, або ілюстрована книжка зі «словами дня», по якій діти зможуть навчатися читати», — каже Фокс. Причому продавати краще порціями: не намагатися заробити 100 доларів на електронному романі, а продати першу частину за 75 доларів, а тоді пропонувати наступні розділи по десятці.

2

Якщо ви не маєте власного контенту, пропонуйте чужий

Ні, це не про піратство. Можна робити огляди товарів, відеоінструкції для складної техніки, постити відповідні тексти чи ролики в соціальних мережах. І брати за це гроші.

3

Присвятіть свій ресурс чомусь конкретному

Якщо ваш сайт або блоґ чітко позиціонований – наприклад, про вишкіл собак певної породи – продавець «собачих товарів» буде зацікавлений у співпраці. Або навіть у спонсорській підтримці.

4

Успіх – у вузьких нішах

Ваше завдання – знайти сферу, яку «великі хлопці» вважають не надто цікавою або надто дрібною. Однак тут важливо не помилитися з вибором: обрана сфера може виявитись дрібною для вас – в тому сенсі, що на ній особливо не заробиш.

5

Копія буває не гіршою за оригінал

За океаном вигадали багато різноманітних сервісів, і далеко не всі з них перекладено й адаптовано до умов інших країн. В Китаї після запуску сайту знижок Groupon з’явилося більше тисячі його клонів.

6

Якщо у вас немає однієї грандіозної ідеї, є сенс спробувати три-чотири менші

Вести паралельно кілька бізнесів в інтернеті – цілком нормально. Можлива і синергія. Можна на якомусь одному «обкатати» нову бізнес-модель – і потім поширити її на решту напрямків.

7

Стислість – сестра неймінгу

Якщо ви розробляєте сайт, то його назва має бути стислою і легко запам’ятовуватись, у тому числі на слух. Неймінг – справа нелегка, і цьому доведеться присвятити певний час. Варто також перевірити, чи не зайнята вже така влучна назва.

Крім того, в книжці Фокса наведено цілий арсенал посилань на платні й безплатні ресурси для роботи з рекламою, відео, підкастами. Інколи це просто посилання з коротким описом, інколи – докладні рекомендації по роботі. Є також покрокові інструкції на різні випадки й опис деяких пасток на дорозі до інтернет-мільйонів.


До речі, ось вам приклад: Крейг Ньюмарк, який починав у 1990-х з безкоштовної розсилки друзям електронною поштою повідомлень про культурні заходи, згодом створив багатомільйонний бізнес – сайт приватних оголошень Craigslist.

Поділитися: