Від Ейнштейна до Ескобара: 5 серіалів про відомих людей

1951
National Geographic Channel
Підбірка байопіків про життя та діяльність легендарних особистостей

Історії відомих людей не тільки надихають, а ще й розширюють кругозір. От ви, наприклад, знали, що відкрити теорію відносності Ейнштейну допомогла його дружина? Якщо ні, то мерщій дивіться другий серіал у цій підбірці!

«Люди, які побудували Америку»


Кількість серій: 8

Оригінальна назва: The Men Who Built America, 2012


Документально-драматичний серіал про видатних людей, які вплинули на розвиток Америки. Тут розповідають історичні факти та цікаві подробиці із життя таких легендарних особистостей як Генрі Форд, Ендрю Карнеґі, Джон Рокфеллер, Теодор Рузвельт. Як ці люди наважувалися на неймовірні вчинки, робили проривні відкриття та як перепліталися їхні долі, – все це у кінострічці.


«Геній. Альберт Ейнштейн»


Кількість серій: 10

Оригінальна назва: Genius, 2017


Документальний телесеріал-антологія про життя всесвітньо відомого фізика-теоретика Альберта Ейнштейна. Тут показують його шлях до успіху: від бунтівної юності та роботи клерком в патентному бюро до наукових проривів та відкриття теорії відносності. Крім цього, в окремих серіях розказують про Марію Склодовську-Кюрі, Вільгельма Рентгена, Карла Юнга, з якими Ейнштейн перетинався по роботі. Сюжет серіалу заснований на книзі Уолтера Айзексон «Альберт Ейнштейн. Його життя і всесвіт».


«Нарко»


Кількість серій: три сезони по 10 серій

Оригінальна назва: Narcos, 2015


Американський телесеріал від студії Netflix про життя найзухвалішого у світі наркобарона – Пабло Ескобара. Тут показують, як йому вдалося побудувати величезний бізнес та заробити мільярди на злочинах.

Загалом сюжет заснований на історії становлення колумбійських наркокартелів і боротьбі правоохоронців з ними. Основна лінія перших двох сезонів зосереджена навколо протистояння Пабло Ескобара і агента ОБН – Стівена Мерфі, який прилітає в Колумбію із США під прикриттям, з метою ліквідувати Ескобара.


«Клан Кеннеді»


Кількість серій: 8

Оригінальна назва: The Kennedys After Camelot, 2011


Серіал-хроніка, який описує життя відомої династії американських політиків – сімейства Кеннеді. Головний акцент тут – на вбивстві президента Джона Кеннеді та наслідків цієї трагедії. Певною мірою серіал розкриває таємниці, що насправді відбувалося після тієї переломної події, та як склалося життя головних членів родини.


«Геній. Пабло Пікассо»


Кількість серій: 10

Оригінальна назва: Genius, 2018


Це другий сезон документального серіалу від National Geographic. Він присвячений життю і творчості одного з найвизначніших художників в історії – Пабло Пікассо. Серіал цікавий детальними біографічними фактами, які вплинули на становлення митця. Це і смерті близьких людей, і конкуренція з іншими художниками, і постійні любовні перипетії. Головну роль зіграв іспанський актор Антоніо Бандерас.


Дивіться також: 3 міні-серіали, що зняті за книгами

Поділитися: