Відривайся та насолоджуйся: вечірка з музичними гаджетам

472
shonada.com
Або хіти, які має почути кожен

Практика організації гучних домашніх вечірок прийшла в нашу країну достатньо давно і встигла полюбитися не лише підліткам, але й дорослим поціновувачам якісної музики та веселого дозвілля. Щоправда, зазвичай для організації музичної «туси» вдома потужності звукового процесора одного лептопа чи стаціонарного комп’ютера недостатньо – доводиться використовувати спеціальні музичні гаджети.

Добре, що сьогодні знайти якісні колонки, мультирум-акустику чи саундбари не так вже й складно. Музичні гаджети в Шо – це справжня знахідка для істинних меломанів.

5 композицій, які врятують будь-яку вечірку

Звичайно, існує ціла купа треків, які асоціюються з масштабними вечірками в американському стилі. Вони ідеально підходять для прослуховування за допомогою спеціальних потужних музичних гаджетів. До таких композицій слід віднести:

1

Пісня «Personal Jesus» легендарного британського гурту Depeche Mode. З’явилася у 1990 році і, здається, з того часу стала однією з найпопулярніших композицій всіх часів і народів. Вибуховий приспів та глибокий текст – все, що треба для поціновувачів якісної музики. Свого часу, пісня була найпопулярнішим поліфонічним рінгтоном та звучала (без перебільшень) звідусіль.

2

«Livin’ La Vida Loca» – хіт №1 у 1999 році, пісня, яка справді змушує жити божевільним життям. Композиція, яка ніби створена для запальних танців та неймовірного настрою. Потужні колонки, Рікі Мартін та компанія щирих та веселих друзів – це і є секрет ідеальної вечірки.

3

«Billie Jean» Майкла Джексона – пісня, яка вже понад 35 років ні на хвилину не втрачає популярності. Хто не намагався повторити легендарну «місячну ходу», якою виконавець свого часу перевернув з ніг на голову уявлення людей про техніку танців? Можливо, портативна акустика та якісний запис цієї композиції таки допоможе втілити давню мрію у реальність?

4

«Numb» – напевне, найвідоміша пісня популярного американського гурту Linkin Park. Мелодія, перед якою не може встояти жоден затятий танцюрист. Поєднання чудового вокалу, якісної музики та неймовірного настрою. Трек, який неодноразово отримував звання найкращої рок-композиції за версією слухачів.

5

«Uptown Funk» – «це хіт, і він неймовірно крутий». Ідеальна пісня для вечірок і просто душевних посиденьок з друзями. Яскрава, весела і вибухова мелодія миттєво «воскресить» гарний настрій. Фанк з окраїн – саме те, що треба слухати на повну гучність.

Звичайно ж, трек-лист всього з п’яти композицій – це занадто мало для яскравої вечірки з колонками, саундбаром або мультирум-акустикою. Втім, цих композицій цілком достатньо, щоб задати настрій гарного вечора.

Поділитися: