Відразливі інновації: AI зняв чергову короткометражку

286
Кінорежисер Оскар Шарп і співробітник Google Росс Гудвін зняли третю короткометражку за допомогою штучного інтелекту

Штучний інтелект (AI), що називає себе Бенджамін, став сценаристом і режисером короткометражного фільму Zone Out, який представили на Лондонському міжнародному фестивалі фантастичного кіно (Sci-Fi-London), повідомляє Wired.

Zone Out був створений лише за 48 годин за участю кінорежисера Оскара Шарпа і співробітника Google Росса Гудвіна, який і розробив Бенджаміна.

Майбутнє за машинами: тренди у сфері штучного інтелекту 2018 року

Ця вже третя короткометражка авторства Шарпа і Гудвіна за допомогою AI. Однак цього разу вони дозволили Бенджаміну не лише написати сценарій фільму, а й «зняти» його.

Використовуючи технології підстановки облич і генерування голосу, нейронна мережа помістила обличчя акторів на вигаданих персонажів і з’єднала діалоги з аудіоверсії сценарію з відповідними кадрами фільму.

Для навчання Бенджаміна нових навичок Шарп і Гудвін використовували 11 різних генеративно-змагальних мереж, а також TensorFlow, мережу машинного навчання від Google.

AI зняв короткометражний фільм Zone Out
blog.ukrnames.com

Через стислі фестивальні терміни Шарп і Гудвін не встигли «відшліфувати» свій AI-фільм. У результаті Zone Out примітний страшними мерехтливими обличчами і роботизованими голосами персонажів, а також безглуздим сценарієм від Бенджаміна. Нейромережа вирішила задіяти відрізану голову жінки, що говорить, і використати напад потворного монстра в фіналі.

У 2017-му Шарп представив на Sci-Fi-London фільм It’s No Game, сценарій якого нейронна мережа створила на основі творів Вільяма Шекспіра. Ця короткометражка посіла в своїй категорії третє місце.

«Я намагаюся автоматизувати кожну частину творчого процесу людини, щоб зрозуміти, чи все ми насправді знаємо про створення фільмів», – пояснив Шарп свої експерименти з Бенджаміном.

Як ми писали раніше, штучний інтелект від Alibaba подбає про кожну свиню на фермах Tequ.

Американські дослідники навчили AI думати по-собачому.

Поділитися: