Великобританія подвоює число віз для IT-геніїв

120
static3.businessinsider.com
Науковцям і розробникам будуть доступні 2000 британських робочих віз

Великобританія має намір удвічі збільшити число доступних робочих віз для талановитих учених і розробників і довести їх кількість до 2000.

Тим самим британська влада хоче мінімізувати економічні та репутаційні втрати від виходу Лондона з Європейського Союзу (Brexit). Нагадаємо, цей процес має завершитися до кінця березня 2019 року.

Brexit обмежить свободу пересування громадян ЄС між континентом і Британськими островами. У Сполученому Королівстві побоюються, що це може позбавити Лондон статусу європейського хаба для технологічних стартапів та IT-гігантів.

Дипломна робота: як Лондон заробляє на іноземних студентах

Разом з тим технологічні гіганти не бояться прагнення Великобританії вийти з ЄС: Facebook, Google, Amazon і Snapchat планують відкрити в Лондоні свої представництва заради залучення нових талановитих кадрів.

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей гарантує, що й після Brexit країна залишиться відкритою для бізнесу, особливо для IT-компаній.

У рамках програми розвитку технологій британський уряд також виділив $26 млн на впровадження в роботу державних органів новітніх розробок, зокрема штучного інтелекту.

Як ми писали раніше, Facebook хоче орендувати офіс поруч із лондонською штаб-квартирою материнської компанії Google.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: