Ми вас пограбували: два канадських банки стали жертвами кібератаки

510
www.shutterstock.com
Хакери вкрали персональні дані понад 90 тис. клієнтів

Канадські банки Bank of Montreal і Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC) стали жертвами кібератаки. Хакери заявили, що вкрали персональні дані понад 90 тис. клієнтів. Це перший великий напад такого роду на фінансові установи країни, зазначив Reuters.

8 найбільших крадіжок на криптобіржах: злодії постаралися

Bank of Montreal, четвертий за розміром банк Канади, вперше отримав повідомлення від хакерів у неділю, 27 травня. Зловмисники заявили про крадіжку персональних і фінансових даних клієнтів банку – близько 50 тис. із 8 млн клієнтів по всій Канаді, припустив прес-секретар Bank of Montreal.

Хакери пообіцяли оприлюднити особисті дані. Банк звернувся до правоохоронних органів для ретельного розслідування. Наразі невідомо, чи вкрали з рахунків гроші. У Bank of Montreal вважають, що кібератаку здійснено з-за меж країни.

У випадку з Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC), п’ятим за розмірами банком Канади, хакери заявили про крадіжку персональних даних та інформації про банківські рахунки 40 тис. клієнтів.

Сам CIBC поки що не підтвердив факту кіберзлочину, але не виключає його. Клієнти основного підрозділу банку не постраждали, наголошено в заяві CIBC.

Хакери грабують банки через міжнародну систему SWIFT-платежів.

Хакери атакували найбільші газотранспортні компанії США.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: