В Європі Uber отримує більший дохід від доставки їжі, ніж від таксі

126
www.koeppeldirect.com
За підсумками 2017 року продажі UberEats можуть скласти $3 млрд

Мобільний сервіс доставки їжі UberEats перевершив за доходами службу таксі Uber в 19 містах Європи. У їх числі Мадрид (Іспанія), Мілан (Італія) і Гренобль (Франція), де кур’єрський бізнес компанії з моменту запуску збільшився вдвічі.

UberEats належить до числа служб ресторанної доставки, що найбільш швидко ростуть,  завдяки тому, що розвозить їжу з найпопулярніших закладів і швидко виконує замовлення, вважає генеральний менеджер лондонської філії компанії Туссен Ваттіні. «Ми співпрацюємо з більш ніж 8 тис. ресторанами у Великій Британії. На платформі представлені такі надпопулярні бренди, як McDonalds, Duck and Waffle, Pret A Manger і Prezzo. Здебільшого нам вдається впоратися з доставкою менше ніж за 25 хвилин», – розповів він Business Insider.

Прочитайте книгу про Тревіса Каланіка і компанію Uber

На думку видання, UberEats прагне дистанціюватися від таксі-служби Uber, репутація якої була зіпсована  корпоративними скандалами і відгуками ліцензії, про що свідчить недавній редизайн його додатку. «Ми хочемо, щоб було зрозуміло, що це інший сервіс і інший досвід, у якого є свої переваги», – пояснює політику сервісу доставки Ваттіні.

Запущена в 2013 році в Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США) служба UberEats сьогодні працює більше ніж в 30 країнах. У планах її керівництва – завершити 2017 рік із продажами в $3 млрд: за підсумками другого кварталу вони становили $700-870 млн.

Минулого тижня Uber офіційно переніс до Києва штаб-квартиру сервісу в Центральній і Східній Європі. Крім іншого, глава офісу Олексій Стах анонсував запуск UberEats і в Україні.

Нагадаємо, що в листопаді інвестиції в службу доставки Deliveroo досягли майже $1 млрд.

Ми також писали, що український ринок доставки їжі стрімко зростає з 2013 року.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: