В Україні з’явиться національний лоукостер

153
open4business.com.ua
Туроператор Join Up організував власну авіакомпанію

Туристичний оператор Join Up створив авіакомпанію SkyUp, яка робитиме у тому числі бюджетні рейси, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Я радий, що ми виконали свою обіцянку, і буде оголошено про національний лоукостер. Це буде компанія SkyUp туристичного оператора Join Up. Дуже радий, що це сталося», – цитує Омеляна «Інтерфакс-Україна».

Згідно з інформацією з Єдиного держреєстру юросіб, ФОП і громадських організацій, ТОВ «Аіакомпанія Скайап» було зареєстровано 16 червня.

Керівником компанії вказано Євгена Хайнацького, який раніше працював у кількох авіакомпаніях, зокрема в «Аеросвіті» (1999-2009) і WINDROSE (2010-2012).

Прес-служба Join Up відмовилася розкривати подробиці про SkyUp, зазначивши, що презентація нового авіаперевізника відбудеться 14 грудня на прес-конференції за участю Володимира Омеляна.

Зліт на скандалі: як Ryanair став найбільшим перевізником Європи

Однак раніше в соцмережах і на сайтах з пошуку роботи з’явилися оголошення про набір бортпровідників від роботодавця під назвою SkyUp Airlines.

В оголошеннях нового авіаперевізника зазначено, що він виконуватиме рейси на літаках Boeing 737NG, що вміщають від 110 до 210 пасажирів.

Також наголошується, що флот компанії базуватиметься в одному з аеропортів Києва.
Більше того, у SkyUp уже є свій сайт, який поки інформує тільки про швидкий запуск проекту.

У листопаді міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) оголосив про початок співпраці з італійським лоукостером Ernest Airlines, який раніше почав літати зі Львова.

Угорська авіакомпанія Wizz Air з вересня 2018 року відновить рейс зі Львова до Лондона.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна, Tourdom.ua
Поділитися: