В Україні запустився стартап «бухгалтерії у смартфоні» mTax

176
mtax.com.ua
Розробники орієнтуються на досвід польського ринку, де послуги вже стандартизовані

З жовтня в Україні запрацював новий сервіс онлайн-бухгалтерії mTax, який дає можливість будь-якому приватному підприємцю (ФОП) повністю вести бухгалтерію в смартфоні.
Компанія mTax – це запущений у липні спільний проект українського мережевого хай-тек кластера Borsch Ventures (засновник – Євген Уткін) і польської компанії Edge One Solutions. Зараз mTax розширює команду програмістів напередодні листопадової сесії фінтех-стартапів у Києві.

Євген Уткін про прийдешні зміни на ринку праці

Сервіс mTax – це софт для самостійної мобільної бухгалтерії. Крім того, компанія пропонує взяти на себе всі бухгалтерські питання для ФОП, малого і середнього бізнесу. Директор компанії «МТАКС Україна» Володимир Баскаков відзначає, що сервіс стане в пригоді малим і середнім компаніям для оптимізації фінансових і тимчасових витрат на ведення бухгалтерського обліку та своєчасного здавання звітності. Користувач може контролювати і відстежувати фінанси свого бізнесу на смартфоні або в особистому кабінеті на сайті компанії mTax.

«У Польщі велика частина ринку бухгалтерського аутсорсу вже давно пішла в мобільні телефони і веб, а хаотичний ринок бухгалтерів-фрілансерів практично зник. Зараз бухгалтерські послуги в Польщі максимально стандартизовані, помилки, пов’язані з людським фактором, зведені до мінімуму, а ціни на такий сервіс стали доступнішими», – підкреслює Володимир Баскаков.

Клієнту mTax досить періодично додавати в систему недавні документи – договори з контрагентами, акти, накладні, рахунки. Є функція аналітики, за необхідності можна отримати консультацію особистого бухгалтера.

Усе буде джаз: Євген Уткін про креативної економіки

 

Джерело: mtax.com.ua
Поділитися: