В Україні вирощуватимуть штучні міні-органи

222
rnabio.space
Органоїди допоможуть в лікуванні важких захворювань, в тому числі раку і хвороби Альцгеймера

В Україні хочуть вирощувати штучні міні-органи для розробки нових підходів у терапії та лікуванні важких захворювань, таких як раку або хвороби Альцгеймера. Таку можливість обговорять на форумі Single-cell RNABIO, який відбуватиметься з 28 по 30 вересня в інноваційному парку UNIT.City.

Хто керує UNIT.Сity: 10 запитань Бахматову і Яковеру

Фахівці з біотехнологій з США, Німеччини, Іспанії та Австралії зберуться під одним дахом, щоб поділитися інноваційними методами досліджень в медицині та біології.

Біохакер з Колорадо (США) розповість, як створити персональну лабораторію на основі біочипів – портативних пристроїв для дослідження органічних молекул.

Разом з винахідником з Нью-Йорка учасники створять пристрій для першого етапу секвенування генетичного матеріалу одиничних клітин. Технологія допоможе зрозуміти будову живих організмів і органоїдів, щоб на крок наблизитися до лікування важких захворювань.

rnabio.space

Подія обіцяє стати першою в Україні, яка збере команду біологів, медиків, хіміків, фізиків, інженерів і програмістів з метою створення міні-органів і секвенування клітин.

«Завдяки таким подіям Україна має змогу стати рівноцінним партнером у великих проектах», – вважає дослідник з Інституту фізіології імені Богомольця Ніка Гур’янова.

Організаторами події виступають лабораторія швидкого прототипування FabLab Fabricator, а також двоє українських вчених – Аліна Фролова з Інституту молекулярної біології і генетики і Ніка Гур’янова з Інституту фізіології імені Богомольця та Університету штату Юта (США).

Нагадаємо, що Visa проведе в UNIT.City третій Visa Cashless Summit.

У жовтні українські стартапери та іноземні інвестори зберуться на Kyiv Investment Week.

Поділитися: