В Україні відкрили школу «білих» хакерів Cyber ​​School

376
media.defense.gov
40 найкращих кандидатів пройдуть навчання у практиків світового рівня

Українці зможуть безкоштовно отримати освіту у сфері інформаційної безпеки! На території інноваційного парку UNIT.City запустили безкоштовну школу для підготовки IT-фахівців Cyber ​​School.

Особиста справа: що робити, якщо ви «наслідили» в мережі

Щоб взяти участь у програмі, необхідно володіти базовими технічними знаннями і навичками програмування і відправити заявку до 26 жовтня. Кандидатів відбиратимуть на конкурсній основі: їм необхідно пройти онлайн- і офлайн тестування та співбесіди.

У грудні стартує експрес-курс, який є фінальним етапом тестування. Потім відберуть 40 найкращих студентів, які почнуть повноцінне навчання із січня 2019 року. Учні пройдуть інтенсивні курси з безпеки мереж і додатків, систем експлуатації, інжинірингу та іншого.

Навчання триватиме п'ять місяців
persruimte.stad.gent

Навчання триватиме п’ять місяців та розраховане на повний робочий день. Викладатимуть тільки англійською мовою українські та зарубіжні практики світового рівня.

Засновниками школи виступили доцент кафедри інформаційної безпеки Національного технічного університету «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Олексій Барановський, кофаундер українського проекту Hacken Єгор Аушев та творець uData School і керуючий партнер UNIT.City Дмитро Єрьомін.

«В Україні близько 40 закладів вищої освіти щорічно випускають IT-фахівців, а професіоналів у сфері кібербезпеки все одно не вистачає», – вважає Барановський.

Як розповів Єрьомін, щорічно в Україні є лише кілька сотень IT-професіоналів, але їх має бути більше. Тому, заявив він, «ми створили безкоштовну, але дуже складну програму» з високими вимогами.

Як запевняють засновники Cyber ​​School, найкращі випускники гарантовано отримають пропозицію про працевлаштування. Згідно з DOU, сьогодні фахівці у сфері кібербезпеки в середньому отримують $1,3 тис.

У жовтні українські стартапери та іноземні інвестори зберуться на Kyiv Investment Week.

В Україні з’явився Центр реагування на кіберзагрози.

Поділитися: