В Україні стартував конкурс fintech-стартапів із призовим фондом у $20 тис.

607
UNIT.City
Учасники придумають, як поліпшити фінансове благополуччя українців

Українські fintech-стартапи допоможуть поліпшити фінансове благополуччя українців. Венчурна компанія Village Capital і фонд MetLife запустили конкурс fintech-стартапів Financial Health Forum з призовим фондом в $ 20 тис., повідомляє партнер заходу інноваційний парк UNIT.City.

Для участі в конкурсі відберуть 12 команд. Їхнє завдання – запропонувати рішення для поліпшення фінансового становища людей із середніми й низькими доходами. Організатори мають намір підтримати локальну фінтех-екосистему і знайти проекти, які допоможуть малому і середньому бізнесу з доступом до фінансових інструментів.

Fintech-стартапи в Україні: айтішники створюють, екс-банкіри керують

«Ми допомагаємо малому і середньому бізнесу, а також простим людям досягати довгострокового фінансового благополуччя», – зазначив президент і головний виконавчий директор MetLife Foundation Денніс Вайт.

У вересні організатори відберуть 12 стартапів, які вийдуть у фінал конкурсу Financial Health Forum. Команди отримають шанс розповісти про свої ідеї, поспілкуватися з інвесторами і почути думку галузевих експертів. Дві команди-переможниці отримають грант у розмірі $10 тис. кожна.

Стартапи можуть подати заявки на участь у конкурсі до 24 серпня 2018 року. Сам форум відбудеться 30-31 жовтня в UNIT.City, який разом з Українською асоціацією венчурного і приватного капіталу UVCA виступають головними партнерами конкурсу в Україні.

Як ми вже писали, на IForum 2018 назвали переможців конкурсу біомедичних стартапів в Україні.

Заслужили: U.Ventures інвестував $1,5 млн в три українських стартапа.

Поділитися: