В операційну на Tesla: британець подарував лікарні міні-електрокар для дітей

143
www.driving.co.uk
Житель Великобританії отримав міні-версію електромобіля Tesla в рамках бонусної програми автовиробника

Житель Великобританії Марк Принт пожертвував лікарні East Surrey Hospital з графства Суррей дитячу версію електромобіля Tesla Model S.

Чоловік відгукнувся на пост хірурга Тіма Кемпбелла-Сміта, який той розмістив у листопаді 2017-го у Facebook-групі власників електрокарів Tesla з Британії.

Tesla Model S
www.shutterstock.com

Лікар, який купив Tesla Model S, заявив, що якщо хтось купить новий електрокар від Tesla по його реферальним кодом, то він отримає дитячу версію легковика з електричним двигуном і подарує її East Surrey Hospital.

Марк Принт зв’язався з хірургом і повідомив, що у нього є ще запакована міні-Tesla, яку він з радістю пожертвує лікарні.

Маленькі пацієнти East Surrey Hospital уже почали експлуатувати мініатюрний електрокар від американської компанії Radio Flyer, який може розвивати швидкість до 10 км/ч.

Акціонери Tesla затвердили Маску опціон на акції на $2,6 млрд

За словами Кемпбелла-Сміта, катання на міні-Tesla допомагає дітям подолати страх перед операцією.

Вчинок Принта надихнув інших власників дитячої Tesla, які також планують пожертвувати електромобільчик на благодійні цілі.

Згідно з бонусною системою Tesla, за кожного нового покупця Model S або позашляховика Model X клієнти американського автовиробника можуть отримати в подарунок дитячу Tesla Model S або домашню станцію зарядки Wall Connector з автографом Ілона Маска.

Як ми писали раніше, Tesla почала приймати попередні замовлення на свою електрофуру в Європі.

А Ілон Маск розповів, коли Tesla створить пікап на електриці.

 

Джерело: Sunday Times Driving

Поділитися: