В державних структурах Дубая працюватимуть роботи

177
Shutterstock
Інтелектуальні помічники стануть новими «білими комірцями»

Лабораторія штучного інтелекту (ШІ) почне проводити тренінги для держслужбовців та представників приватного сектору, щоб впровадити штучний інтелект та «когнітивні комп’ютерні системи». Про це пише  Khaleej Times (ОАЕ).

Когнітивні технології – це програмні та апаратні засоби, що імітують роботу людського мозку

Лабораторія відкрилася цього тижня під час семінару, який проводили Smart Dubai Office (компанія займається інноваційними програмами «розумне місто», «розумна економіка», «розумний спосіб життя» тощо, які розвиває влада Дубая – К.Fund Media) та Smart Dubai Government Establishment (відповідає за розвиток технологій у Дубаї – К.Fund Media). Підготовка першої групи з 200 осіб почнеться наступного місяця. Потім ініціатива стане доступною широкій громадськості, студентам та дослідникам.

K.Fund Media

«Для успішного просування у майбутнє нам необхідно переглянути систему управління та включити до наших сервісів штучний інтелект. У нас немає іншого вибору, окрім прийняття технологій», — заявила гендиректор Smart Dubai Office доктор Айша Бутті бін Бішр.

Влада хоче подивитися, як штучний інтелект буде інтегровано в державні служби та міські проекти, заявив генеральний директор SDG, технічного підрозділу Smart Dubai Office, Весам Лута.

«На відміну від людей, машини здатні прочитувати сотні сторінок на хвилину, чітко узгоджувати всі дії та уникати помилок», – пояснює він.

Роботи з інтелектом не займатимуться управлінням, але стануть інструментом, який буде допомагати людині та підтримувати її

впевнений головний операційний директор Dubai Future Foundation доктор Ноа Рафорд. На його думку, чиновникам не варто побоюватися конкуренції з роботами, забирати робочі місця вони не будуть, радше стануть новими «білими комірцями», які зможуть краще зрозуміти потреби людини.

В кінці минулого року влада Дубая заявила про плани перевести державний документообіг на блокчейн до 2020 року. Це дозволить заощадити до 25,1 млн виробничих годин щорічно, а також знизить обсяг викидів CO2 в атмосферу.

Поділитися: