В Австралії перезапускатимуть вугільну електростанцію заради блокчейн-розробок

156
nnimgt-a.akamaihd.net
Технологічна компанія IOT Group розмістить своє обладнання просто в приміщенні ТЕС, щоб отримувати дешеву електроенергію

Австралійська технологічна компанія IOT Group домовилася з місцевою Hunter Energy про розміщення на закритій вугільній електростанції центру з розроблення блокчейн-додатків.

Згідно з умовами угоди енергетична компанія перезапустить підприємство, яке вироблятиме електроенергію спеціально для IOT Group.

Майнер біткойнов можуть залишити Ісландію без електроенергії

За рахунок прямих поставок електрика для IOT Group буде в кілька разів дешевшою, ніж для жителів Австралії. Удень блокчейн-розробники платитимуть вісім австралійських центів за кіловат-годину, а вночі – лише п’ять центів. Австралійські споживачі в середньому платять близько 28 центів за кіловат-годину.

Електростанцію потужністю 150 МВт, яку закрили в 2014 році, Hunter Energy планує перезапустити в першому кварталі 2019-го. При цьому блокчейн-центру IOT Group буде достатньо потужності в 10-20 МВт.

Цікаво, що ця електростанція розташована в долині Хантер (штат Новий Південний Уельс), яка славиться своїми виноробнями.

Sean Neylon
www.afr.com

За словами виконавчого директора IOT Group Шона Нілон (Sean Neylon), оптові поставки електроенергії сприяють розвитку блокчейн-проектів в Австралії.

Він також вважає, що угода між IOT Group і Hunter Energy може покласти початок створенню в країні «нової Кремнієвої долини».

Зараз IOT Group спеціалізується на розробці мініатюрних літаючих дронів для селфі.

Технологія блокчейн дуже енергозатратна і найчастіше використовується при створенні криптовалют. Очікується, що в 2018-м криптомайнери витратять понад 120 млрд кВт⋅год енергії – стільки ж електроенергії споживає Аргентина.

Як ми писали раніше, американське місто запровадило мораторій на майнінг.

А китайський майнінговий гігант відкрив бізнес у Швейцарії.

 

Джерело: The Age

Поділитися: