В аеропорту Дубая прикордонників замінять «розумні» тунелі з акваріумами та відеокамерами

144
thenational.ae
Мета нововведення – уникнути черг у хабі з дуже активним пасажиропотоком

З 2020 року в Міжнародному аеропорту Дубая (ОАЕ) автоматизують прикордонний контроль.

Пасажири, що відлітають з емірату, зможуть не витрачати час на спілкування з прикордонниками та очікування в черзі у металодетекторів. Замість цього, їм достатньо буде пройти крізь «розумний» тунель – короткий коридор з віртуальними акваріумами та захованими в них 80 камерами, що будуть сканувати обличчя (або рогівку очей). Перші такі пристрої в авіахабі встановлять вже наступного року.

Дубай стане першим містом з безпілотним авіатаксі

Пасажири, які не викличуть у гаджета підозр, побачать в кінці тунелю зелене світло та почують побажання приємного польоту. На тих, хто, навпаки, побачить червону лампочку, чекає співбесіда зі службою охорони аеропорту.

«Рибки – це розвага для мандрівників, при цьому вони привертають увагу пасажира, дозволяючи камерам роздивитись його обличчя», – розповів The National генерал Обейд Аль-Хамері, який відповідає за прикордонний контроль в аеропорту Дубая.
При цьому, за словами військового, на відео стіни смарт-тунелю можна транслювати будь-який пейзаж або рекламу.

Нововведення дозволить уникнути пробок в аеропорту, пасажиропотік в якому, за підрахунком прикордонників емірату, через три роки збільшиться більш ніж в півтора рази – з 80 млн в цьому році до 124 млн в 2020-му.

 

Джерело: Thenational.ae
Поділитися: