В 2021-му Toyota почне продавати в США «говіркі» автомобілі

135
K.Fund Media
Японський автоконцерн обладнав спеціальною технологією вже більше 100 тис. машин

Японська автомобільна корпорація Toyota має намір в 2021 році вивести на американський ринок автомобілі, обладнані технологією бездротової передачі даних.

Ця технологія передбачає передачу інформації про місцезнаходження, напрямок і швидкість руху авто іншим машинам у радіусі 300 метрів.

Китай побудував «розумну» дорогу з сонячними батареями

Дані передаються між «говіркими» автомобілями до 10 разів на секунду, що істотно знижує ризик аварії, особливо на перехрестях.

У Японії Toyota з 2015-го обладнала технологією бездротової передачі даних понад 100 тис. машин. Японський автоконцерн розраховує, що до середини 2020-х більшість його моделей, що продаються в США, будуть «говіркими».

Американські автовиробники тестують цю технологію більше десяти років. Однак єдиною «говіркою» моделлю у вільному продажу залишається Cadillac CTS, випущений в 2017-му американською корпорацією General Motors.

За підрахунками Національного управління США з безпеки дорожнього руху (NHTSA), регулювання таких автомобілів коштуватиме до $5 млрд на рік.

При цьому NHTSA стверджує, що повсюдне впровадження цієї технології щороку економитиме бюджету США $71 млрд і запобігатиме близько 600 тис. аварій.

Як ми писали раніше, Uber вирішив поділитися своєю технологією безпілотного водіння з Toyota.

А вчені Стенфорда навчать безпілотні автомобілі «заглядати» за ріг.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: