Успішний квартал наблизив Apple до капіталізації в $1 трлн

139
tctechcrunch2011.files.wordpress.com
Фінансові успіхи дітища Стіва Джобса перевершили всі очікування

У третьому кварталі 2017 року технологічний гігант Apple збільшив виручку на 12% – до $52,6 млрд порівняно з аналогічним показником минулого року, перевищивши, крім того, майже на $2 млрд прогнози аналітиків Wall Street.

Порівняно з 2016-м Apple також зуміла збільшити обсяги поставок своїх основних продуктів. У липні-вересні компанія продала 46,7 млн ​​смартфонів iPhone (+3%), 10,3 млн планшетів iPad (+11%) і 5,4 млн ноутбуків MacBook (+10%).

У результаті успішного третього кварталу капіталізація американської корпорації вже подолала позначку в $900 млрд.

Таємниця століття: все, чого ми не знали про створення iPhone

Водночас значний ажіотаж навколо старту продажів iPhone X, флагмана нової лінійки смартфонів Apple, став причиною стрімкого зростання акцій компанії. За тиждень з 25 жовтня по 2 листопада вартість однієї акції Apple злетіла з $156,4 до $173,5.

Очікується, що продажі iPhone X допоможуть корпорації в останньому кварталі 2017-го досягти ще більших фінансових результатів і вперше довести свою капіталізацію до $1 трлн.

За оцінками аналітиків, у поточному кварталі виручка Apple сягне $84-87 млрд.

Як ми писали раніше, компанія Apple подешевшала на $23 млрд після того, як тайванська газета Taiwan’s Economic Daily News повідомила, що «яблучний» гігант попросив постачальників у листопаді та грудні вдвічі скоротити випуск останніх моделей iPhone.

 

Джерело: TechCrunch
Поділитися: