Усі відтінки менеджменту: 5 серіалів про управління

303
Shutterstock
Добірка дуже різних серіалів про проблеми колективів та їхніх керівників

Тімбілдинг та інші корпоративи, звісно, згуртовують колектив. Але кожного дня івенти влаштовувати не будеш. А якщо ви керівник і вам підпорядковано від декількох людей до кількох сотень, то менеджмент перетворюється на щоденний рутинний серіал.
K.Fund Media представляє п’ять серіалів, герої яких мають ті самі проблеми.

«Форс-мажори», США

7 сезонів

Suits

nit.pt-min

Ні, не заради нової британської принцеси варто подивитися цей серіал. Меган Маркл більше не зіграє тут свою роль. А ось героїня Джини Торрес, Джессіка Пірсон, змушена розрулювати будь-які ситуації в юридичній фірмі, де працює в тому числі й адвокат від бога Харві Спектр. Ефективно управляти, коли твої підлеглі – генії, – те ще завданнячко.


«Служба новин», США

3 сезони

The Newsroom

theintercept.com

Бути керівником колективу, завдання якого – злагоджена і, найголовніше, швидка робота, особливо складно. Тут – перманентна стресова ситуація. Слід швидко розповісти світові про новини, випередити конкурентів і не втрапити в халепу з неперевіреною інформацією. Як змусити цей складний багатошаровий механізм працювати без збоїв?


«Бос», США

2 сезони

Boss

Wallpaper Better

Сюжет цього серіалу розповість про мера Чикаго. Сама посада передбачає здатність до управління. Але герой страждає на важке захворювання, яке призвело до порушень пам’яті й розумових розладів. Хоча навколишні, включаючи його дружину, про це тривалий час не здогадуються. Тож якщо начальник – самодур, можливо, на те є причини.

Серіал свого часу отримав «Золотий глобус».


«Шовк», Великобританія

3 сезони

Silk

TVWise

Головна героїня – успішний адвокат, який претендує на право отримати шовкову мантію королівського адвоката. Їй регулярно доводиться приймати важкі рішення і розв’язувати етичні дилеми, розділяти персональне і професійне, жертвувати своїми принципами заради перемоги.


«Офіс», США

9 сезонів

The Office

adjara.com

Цей серіал розповість скоріше про те, як не варто управляти персоналом. Керівник припустився усіх можливих помилок менеджменту. І їх зафіксовано на камеру. Знятий у жанрі псевдодокументалістики, цей комедійний серіал, крім користі, принесе й гарний настрій. Адже сміятися над невдахами легко і приємно.

Створену на основі однойменного популярного серіалу британського каналу ВВС американську версію журнал «Тайм» включив до списку «100 найкращих телевізійних шоу всіх часів».


Читайте також: Побачити і надихнутися: 5 кіноісторій про шлях до успіху

Поділитися: