Усі поштові оператори просять Президента ветувати обмеження на інтернет-покупки

120
bringer.com.ua
Парламент обмежив українцям можливість отримувати безмитно посилки з-за кордону трьома на місяць до €150 кожна

Провідні поштові оператори України попросили Президента країни Петра Порошенка ветувати закон, яким обмежується кількість посилок з-за кордону для фізичних осіб, які не обкладаються ПДВ і митом, трьома на місяць.

«З огляду на те, що сьогодні більшість відправлень недорогі – до $10, а Україна інфраструктурно не готова запровадити такі заходи адміністрування, просимо вас накласти вето на цей закон», – йдеться у зверненні, підписаному держкомпанією «Укрпошта» та приватними логістичними операторами «Нова пошта», «Інтайм», Delivery, міжнародними кур’єрськими службами ТММ Express, Meest Group, Aramex та Українською асоціацією директ-маркетингу.

Прочитайте: п’ять улюблених бізнес-книг власника «Нової пошти»

Нагадаємо, при прийнятті бюджету Верховна Рада обмежила з 2018 року безмитну доставку покупок з-за кордону трьома відправленнями на місяць вартістю до €150 кожна. За посилку понад норму доведеться платити ПДВ, мито та акциз.

В.о. гендиректора «Укрпошти» Ігор Смілянський вважає, що нова поправка до Податкового кодексу (№6776-д) фактично заблокує роботу поштових операторів – їх завалить нескінченною звітністю.

З побоюванням до оподаткування посилок ставляться і в «Новій пошті». За прогнозом директора компанії з юридичних питань Інни Хомич, мито спровокує подорожчання пересилання. «Для реалізації цього закону потрібно буде впровадити дорогу IT-систему, знадобиться додатковий людський ресурс».

Раніше ми писали про подорожчання послуг «Укрпошти» в наступному році.

Нагадаємо також, що 1 березня 2018-го Україна попрощається з телеграмами.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна
Поділитися: