Усі об’єкти Apple працюють на «зеленій» енергії

152
www.reuters.com
Роботу більше 20 постачальників IT-гіганта також забезпечують виключно альтернативні джерела енергії

Американська технологічна корпорація Apple оголосила про досягнення своєї екологічної мети – всі корпоративні об’єкти виробника iPhone у 43 країнах, у тому числі дата-центри, офіси й фірмові магазини, працюють на енергії з відновлюваних джерел.

Альтернативну електроенергію Apple постачають як великі американські вітроелектростанції, так і сотні сонячних ферм на дахах будівель в Японії та Сінгапурі.

«Зелені» неформали: хто стояв біля витоків екологічного бізнесу

За даними Bloomberg New Energy Finance, американський IT-гігант входить до п’ятірки найбільших корпоративних покупців «зеленої» електроенергії. Сумарна потужність об’єктів, які постачають Apple екологічно чисту енергію, становить близько 800 МВт.

Як заявив Apple, нещодавно ще дев’ять постачальників корпорації зобов’язалися працювати тільки на «чистій» енергії. Це збільшило число «зелених» партнерів Apple до 23 компаній.

За словами віце-президента Apple Лізи Джексон, на сьогодні «яблучна» корпорація віддає перевагу співпраці з постачальниками, які знижують споживання традиційних енергоресурсів за рахунок відновлюваних джерел енергії.

Надалі така політика стане обов’язковою умовою для роботи з виробником iPhone.

Як ми писали раніше, дата-центри Google працюють виключно на «зеленій» енергії.

А Softbank реалізує в Аравійській пустелі найбільший у світі «сонячний» мегапроект.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: