Усе в одному: мережа готелів Marriott об’єднає три програми лояльності

171
www.bloomberg.com
Зароблені бали можна буде витратити в оновленому сервісі Moments

Міжнародна готельна мережа Marriott із серпня об’єднує три свої програми лояльності – Marriott Rewards, Starwood Preferred Guest і Ritz-Carlton Rewards – в одну.

Зароблені бали клієнти зможуть витратити в оновленому сервісі Moments – понад 110 тис. пропозицій за 1 тис. напрямів у всьому світі. Такий широкий асортимент навіть дав змогу Bloomberg порівняти готельєрів з американським лідером ритейлу компанією Amazon.

Дізнайтеся, як Китай заробляє на туристах за допомогою гігантських голограм

Йдеться як про класичні туристичні розваги – наприклад, атракціон зіплайн (спуск на канаті) – так і про місцеві події – від навчальних курсів із сумо до кулінарних майстер-класів від національних шеф-кухарів.

«Це наш шанс розширити асортимент туристичних пропозицій для наших клієнтів», – прокоментував ситуацію старший віце-президент Marriott з програми лояльності Девід Флюк.

Клієнти вже покладаються на Marriott у питаннях вибору готелів, проте тепер компанія готова «запропонувати більше», наголосив Флюк. У Moments також є близько 8 тис. власних пропозицій Marriott: наприклад, VIP-місця на заходах, які, за словами Флюка, проходять «один раз в житті».

Запрошення на два десятки найексклюзивніших подій можна буде отримати виключно за накопичені бали на аукціоні, причому ціни можуть бути від 7,5 тис. до 352,5 тис. балів. У такий спосіб мережа заохочує найбільш лояльних і давніх постояльців.

Особливість Marriott у масштабній мережі, а не ексклюзивності готелів, вважає Bloomberg. Партнерство із сервісом прокату автомобілів Hertz і квитковим агентством StubHub дало змогу розширити асортимент пропонованих послуг: користувачі можуть отримувати бали, наприклад, за оренду автомобілів або купівлю квитків в оперу.

Нагадаємо, що Marriott International вирішив відкрити в Україні перший готель.

Туристичний журнал Condé Nast Traveler випустив 20 електронних сіті-гайдів.

 

Джерело: Bloomberg

Поділитися: