Усе в одному: Alibaba об’єднає сервіси доставки їжі

184
www.reuters.com
IT-гігант хоче обігнати конкурента Meituan Dianping від Tencent

Китайська технологічна корпорація Alibaba вирішила об’єднати свої сервіси доставки їжі в один бізнес. IT-гігант має намір обігнати головного конкурента Meituan Dianping, що фінансується Tencent, на китайському ринку, повідомив Reuters з посиланням на анонімні джерела.

За словами анонімних джерел, Alibaba планує об’єднати два своїх сервіси доставки їжі – платформу Ele.me та компанію послуг Koubei. Для цього китайський гігант хоче залучити $3-5 млрд інвестицій. Новий бізнес уже оцінюють у $25 млрд.

Alibaba таки купив китайський сервіс доставки їжі Ele.me

Думки аналітиків про долю продуктових супермаркетів Alibaba – Hema Fresh – поки що розходяться.

Завдяки злиттю Alibaba зможе посісти перше місце на китайському ринку доставки й випередити головного конкурента – сервіс знижок і доставки їжі Meituan, що належить ще одному інтернет-гігантові Tencent.

Наразі в Alibaba опрацьовують процедуру злиття і шукають кошти. Провідним інвестором може стати інвестиційний фонд SoftBank Vision Fund, припускають джерела. Ще один потенційний інвестор – китайська компанія Primavera Capital Group.

За даними китайської фірми iiMedia Research, в першому кварталі 2018 року Ele.me та Baidu Waimai охопили 55% китайського ринку доставки їжі, а Meituan – 41%.

Нагадаємо, що Alibaba вкладе ще $2 млрд у розвиток торгового майданчика Lazada.

Alibaba розробив «розумне» дзеркало для шопінгу FashionAI.

Поділитися: