Уроки азійського дива для України: лекція віце-президента корейскої бізнес-школи KAIST

220
utb.edu.bn
У чому феномен зростання компаній Азії і як їх досвід може стати у нагоді в Україні обговорять на управлінській дискусії «Чому Азії вдалося»

«Чому Азії вдалося: азійський тип інновацій»


Що: Управлінська дискусія з професором Сан Чжу Парком (KAIST Business School, Сеул, Південна Корея)
Коли: 24 березня, 19:00 – 20:30
Де: Києво-Могилянська бізнес-школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх
Для кого: для власників бізнесу, топ-менеджерів, управлінців
Вартість: 500 грн
Робоча мова: англійська

Спікер: кореєць Сан Чжу Парк (Sung Joo Park) – професор, віце-президент бізнес-школи KAIST у Сеулі, який більше 10 років був радником корпорації Samsung Group. Він також був учасником глобальних організацій, що опікуються бізнес-освітою, зокрема Асоціації з розвитку університетських бізнес-шкіл (AACSB) та Глобального фонду освіти в галузі менеджменту (GFME, Global Foundation for Management Education). 
Зараз Сан Чжу Парк представляє Азійську консультативну раду Європейського фонду з розвитку менеджменту (EFMD). Викладає курс «Управління інноваціями: шлях Азії» та проводить дослідження у сфері азійського типу менеджменту та інновацій. На прикладах компаній Toyota, Samsung і Lenovo Сан Чжу Парк розгляне нововведення, які дозволяють бізнесу бути успішним на глобальному ринку.Впродовж дискусії учасники обговорять уроки японських, південнокорейських та китайських компаній, які можна використати в Україні, та розглянуть глобальні тенденції управління інноваціями. В рамках дискусії також відбудеться презентація книжки «Чому Азії вдалося: успіхи і невдачі найдинамічнішого регіону світу», що вийшла українською завдяки спільному проекту K.Fund та видавництва «Наш формат».Автор книжки аналізує сільськогосподарську, промислову та фінансову політику дев’яти азіатських країн, щоб показати, які дії привели їх до успіху, а які стали причиною поразки.Книга є бестселером Financial Times та The Economist, а також увійшла до списку рекомендованої літератури від Білла Гейтса.
Реєстрація ›› тут ‹‹
Поділитися: