UPS став найбільшим покупцем електрофур Tesla

115
c1cleantechnicacom-wpengine.netdna-ssl.com
Логістичний гігант заплатить компанії Ілона Маска близько $25 млн

Американський логістичний оператор United Parcel Service (UPS) уклав з компанією Tesla договір на поставку 125 великих електровантажівок Semi, промисловий випуск яких розпочнуть у 2019 році.

Логістична компанія у вівторок, 19 грудня, повідомила про попередні замовлення найбільшої на сьогодні партії фур Semi. Покупка коштуватиме їй приблизно $25 млн: попередня вартість фури становить $200 тис.

UPS замінить вантажівки з паливним двигуном у своєму «гаражі» на Semi, маючи на меті оптимізувати витрати на утримання автопарку. За даними Reuters, гігант доставки вже використовує транспорт з електромотором, а також авто на газу.

Вам буде цікаво прочитати бестселер про керівника Tesla Ілона Маска

UPS має намір експлуатувати більшість своїх майбутніх Semi у США. Tesla допоможе покупцеві з облаштуванням електрозаправок на маршрутах електрофур.

Автокомпанія Ілона Маска презентувала вантажівку Tesla Semi в листопаді 2017-го, нагадує Reuters. Сьогодні зарезервовано вже 410 новинок. Крім UPS, велике замовлення на електроавто оформили виробник газованої води й чіпсів PepsiCo, продуктова мережа WalMart і поштова компанія DHL.

Раніше ми писали, що UPS став першим покупцем вантажних електофургонів від Daimler.

Нагадаємо також, що 40 фур на електриці Semi отримає виробник пива Budweiser.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: