UNIT.City запускає менторську програму для стартапів

228
unit.city
В Україну приїдуть підприємці з досвідом створення та продажу багатомільйонних стартапів

Інноваційний парк UNIT.City спільно з EIR Europe запускають в Україні менторську програму для стартапів Entrepreneur-In-Residence (EIR).

Ця програма розрахована на півроку і буде поділена на шість циклів. У ході кожного циклу українські новачки бізнесу зможуть вчитися у нового підприємця з досвідом створення та продажу багатомільйонних стартапів.

Українські стартапери можуть стати учасниками програми UNIT.Perks

Кожен із запрошених бізнесменів протягом місяця проводитиме консультації, відкриті майстер-класи, воркшопи та менторські сесії.

Першим ментором програми стане Едмундас Бальчіконіс, засновник литовсько-білоруського стартапу TrackDuck. Торік розробник інструменту для візуалізації зворотного зв’язку був проданий американської компанії InVision (частина австралійської технологічної корпорації Atlassian).

Максим Яковер

«Ми, в UNIT.City, запускаємо нову менторську програму для всіх українських стартапів. Будемо привозити до Києва міжнародних крутих менторів-підприємців, що мають досвід повного циклу: від ідеї до продажу компанії за сотні мільйонів. Вони житимуть і працюватимуть у Києві цілий місяць, співпрацювати з нашими стартапами і ділитися з ними своїми унікальними знаннями», – розповів генеральний директор і керуючий партнер UNIT.City Максим Яковер.

Яковер переконаний, що EIR допоможе українським стартапам розширити знання, необхідні для розвитку компанії і успішного управління нею, її продажу або виведення на біржу.

Участь у менторській програмі безкоштовна, але її учасників відбиратимуть на конкурсній основі.

Отримати більше інформації про EIR в Україні, подати заявку на участь в програмі менторства з Едмундасом Бальчіконісом і завантажити презентацію свого проекту можна тут.

Організатори приймають заявки від стартапів до 9 березня. Старт програми запланований на 12 березня.

Міжнародна менторська програма EIR Europe була ініційована Швейцарською підприємницької програмою і фінансується урядом Швейцарії. Ця програма вже працює в Албанії, Боснії і Герцеговині, Македонії, Сербії, В’єтнамі та Перу. Найближчим часом, крім України, вона охопить Чорногорію і Молдову.

Як ми писали раніше, інноваційний парк UNIT.City створив платформу для розвитку агроінновацій AGRITECH UNIT.

В Україні стартував конкурс біомедичних стартапів.

Поділитися: