UNIT.City: як Київський мотозавод перетворюється на інноваційний парк

439
K.Fund
У Києві створять хай-тек містечко вартістю $200 млн

6 квітня Фонд Василя Хмельницького K.Fund оголосив про перший етап у створенні в столиці інноваційного парку UNIT.City на території колишнього Київського мотозаводу. Проект надає сучасну інфраструктуру для бізнесу в галузі високих технологій.

«Відкриття UNIT.City є точкою зростання для нашої країни. У технопарку створені умови, які допоможуть будувати сучасну Україну», –

заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він пообіцяв сприяти появі якісного законодавства для роботи технопарків.
«Якірними» резидентами нового проекту стали створена в партнерстві з французькою «Школою 42» фабрика програмування UNIT Factory та Центр розвитку технологічних компаній (Technology Companies’ Development Center, TCDC).

«Ми створюємо унікальну екосистему. Наша ініціатива дозволить створити до 15 тис. високооплачуваних робочих місць, а головне – надати талановитій молоді можливість для самореалізації в своїй країні», – зазначив засновник парку Василь Хмельницький. За його словами, в реалізацію проекту протягом чотирьох років вкладуть $200 млн.
TCDC вже взяв під своє крило 25 хай-тек компаній, серед яких – Concepter, Forland, SmartFarming, об’єднання Hi-Tech Office Ukraine, дві лабораторії: віртуальної реальності (VR First) та 3D-прототипування (FabLab Fabricator).
Запущена минулого року UNIT Factory була призначена для навчання майже 300 студентів. Цього року заклад оголосив новий набір та збільшує кількість студентів до 800.

Керівними партнерами UNIT.City стали Макс Яковер та Максим Бахматов, які до цього реформували столичний комплекс ВДНГ.
До кінця поточного року в UNIT.City заплановано спорудження великого хабу для заходів, коворкінгу та ще 20 000 кв. м бізнес-кампусів.

Поділитися: