«Укрпошта» запустить миттєве кредитування фізосіб через POS-термінали «ПриватБанку»

166
nashemisto.dp.ua
Оформити кредит до 50 тис. грн можна за хвилину в 1,2 тис. поштових відділень по всій Україні

З 25 травня «Укрпошта» запустить послугу миттєвого кредитування фізичних осіб через POS-термінали «ПриватБанку», встановлені в 1,2 тис. поштових відділень по всій Україні, повідомила компанія.

«Укрпошта» з 1 січня змінює тарифи

Клієнти зможуть оформити кредит у сумі до 50 тис. грн строком до 24 місяців через POS-термінали лише за одну хвилину. Щоб підтвердити кредит, користувачеві необхідно для надання згоди з умовами ввести ПІН-код від своєї платіжної картки, на яку протягом 15 хвилин зарахують кошти відповідно до запиту.

Виплатити кредит можна достроково і без додаткових комісій через ті самі POS-термінали «ПриватБанку» у відділеннях «Укрпошти», просто поповнюючи платіжну картку.

Основна мета сервісу – дати клієнтові «ПриватБанку» можливість оформити кредит «без відвідування банківського відділення і оформлення паперових документів», наголосив керівник напрямку обслуговування торгових підприємств банку Євген Васильцов.

«Запуск послуги з найбільшим банком України – черговий крок до створення «Укрпоштою» власного фінансового супермаркету з широким набором послуг», – зазначив директор департаменту фінансової бізнесу «Укрпошти» Артур Муравицький.

Нагадаємо, що клієнти «ПриватБанку» зможуть повертати ПДВ з покупок у ЄС через додаток.

«ПриватБанк» запустив систему безготівкової оплати для малого бізнесу в Telegram.

 

Джерело: Інтерфакс

Поділитися: