«Укрпошта» встановить у відділеннях 5 тис. POS-терміналів до кінця цього року

262
biz.censor.net.ua
У найбільш завантажених відділеннях уже працюють 2 тис. терміналів

Поштовий оператор «Укрпошта» вже встановив 2 тис. POS-терміналів для безготівкової оплати послуг у найбільш завантажених відділеннях по всій країні і планує завершити встановлення ще 3 тис. до кінця поточного року, відзначає «Інтерфакс-Україна».

«Обладнання терміналами почалося з відділень Києва, зараз вони вже присутні в усіх регіонах країни. Це ще один крок до збільшення обсягів безготівкових розрахунків», – зазначає директор департаменту фінансового бізнесу Артур Муравицький.

У відділеннях «Укрпошти» з’являться POS-термінали

Загалом «Укрпошта» закупила через систему електронних торгів ProZorro 5 тис. POS-терміналів. Планується, що вони будуть встановлені в 3 тис. відділеннях компанії у всіх регіонах України.

Раніше Нацбанк видав «Укрпошті» ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Також «Укрпошта» стала першим учасником міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa серед небанківських установ України.

У липні 2018 року «Укрпошта» приєдналася до національної платіжної системи «Простір» як еквайєр і може самостійно обробляти платежі.

Усі 5 тис. терміналів, двома партіями по 2,5 тис. POS-терміналів VeriFone EVO 520, компанія закупила за тендером за 31,1 млн грн у ТОВ «Сервус Системз Інтегрейшн».

Карткам бути: «Укрпошта» отримала ліцензію НБУ на еквайринг платіжних карт.

«Укрпошта» запустити миттєве кредитування фізосіб через POS-термінали «ПриватБанку».

Поділитися: