Українці розробили платформу для купівлі-продажу відхилених кредитних заявок

164
businessstartup
Стартап допомагає кредиторам знизити витрати на залучення клієнтів

У вівторок, 19 грудня, український стартап Creditor.ai оголосив про вихід на ринок США.

Компанія розробила онлайн-майданчик для купівлі та продажу кредитних заявок, які спочатку були відхилені.

Стартап з’ясував, що кредитні організації відхиляють 87% заявок позичальників. При цьому близько 10% відмов жодним чином не пов’язані із кредитоспроможністю потенційного клієнта.

За оцінками Creditor.ai, на ринку споживчого кредитування США кредитори щорічно відхиляють понад мільярд заявок на загальну суму $5 трлн.

Водночас кредитні компанії витрачають на залучення одного позичальника близько $100, а в окремих випадках – тисячі доларів.

Засновники Creditor.ai Віктор Ігнатюк та Єгор Бутко стверджують, що їхня платформа допоможе кредиторам оптимізувати свої маркетингові витрати і відшкодувати витрати на залучення клієнтів.

«Creditor.ai усуває неефективність кредитного ринку і дає можливість кредитним організаціям заробляти на своїх відмовних позичальниках. Ми плануємо на цій відносно вільній ніші зробити глобальний високорентабельний бізнес у найближчі пару років», – розповів Віктор Ігнатюк.

Дострокове погашення кредиту: чи має банк право вимагати

Сьогодні стартап працює на кредитних ринках США, Великої Британії та України.

Згідно зі статистикою на офіційному сайті Creditor.ai, у 2017 році компанія обробила понад 6 тис. відмовних кредитних заявок.

Кілька місяців тому вона залучила $130 тис. інвестицій від американського акселератора Starta.

Як ми писали раніше, український медичний стартап Cardiomo, що виробляє кардіомонітори, за рік подорожчав до $3 млн.

Венчурний фонд AVentures Capital вклав $500 тис. у київську компанію Bookimed, яка надає послуги з підбору та організації лікування за кордоном.

 

Джерело: Сайт компанії
Поділитися: