Український стартап Petcube отримав престижну нагороду, випередивши Ілона Маска

280
i.ytimg.com
Агрегатор стартапів ProductHunt включив три українських стартапи до списку переможців престижної щорічної премії 2017 Golden Kitty Awards

Платформа для пошуку стартапів ProductHunt назвала імена переможців 2017 Golden Kitty Awards – щорічної премії, яку отримують найкращі винаходи і проекти за підсумками минулого року.

Серед переможців опинилися одразу три українських стартапи.

Setapp, бібліотека перевірених програм для операційної системи macOS від української IT-компанії MacPaw, здобула перемогу в номінації «Споживчий товар року».

Найкращим ботом 2017 року був визнаний Patentbot, перший у світі бот – реєстратор торгових марок для Facebook Messenger, створений командою українських юристів.

Українські стартапи-чемпіони 2017: підсумки року

А перемогу в категорії «Надивніший продукт» здобула Petcube Bites – годівниця з дистанційним управлінням від українського розробника пристроїв для домашніх тварин Petcube. Цікаво, що на другому місці в цій категорії опинилася The Boring Company – стартап Ілона Маска з будівництва транспортних тунелів.

«Бронзу» в категорії інструментів для дизайну виборов графічний редактор Crello від міжнародного фотобанку Depositphotos, створеного українським підприємцем Дмитром Сергєєвим.

Нагадаємо, що раніше Business Insider склав список найперспективніших стартапів 2018-го.

Як ми писали раніше, британський стартап створив криптовалютну платіжну карту.

А японський космічний стартап має намір продавати рекламу на Місяці.

 

Джерело: Product Hunt
Поділитися: