Український стартап розробив «розумну» розетку на магнітному підключенні

762
www.facebook.com/Meredot
Завдяки Wi-Fi підключенню, її можна вмикати й вимикати за допомогою смартфона

Український стартап Meredot розробив «розумну» розетку на магнітному підключенні. Пристрій підтримує підключення до Wi-Fi, тому їм можна керувати за допомогою смартфона, сказано на сторінці стартапу у Facebook.

Український стартап переорієнтував бізнес і залучив €100 тис. інвестицій

«Розумна» розетка Meredot працює на технології електромагнітної передачі енергії, що виключає ризик ураження електричним струмом. Вилка примагнічується до розетки за допомогою магнітного кільця. Завдяки відсутності електричних контактів, її можна підключати під будь-яким кутом.

Якщо користувач випадково зачепився за дріт зарядного пристрою, то вилка просто від’єднається від розетки, а сама техніка не постраждає, запевнили розробники.

країнський стартап Meredot розробив «розумну» розетку
www.facebook.com/Meredot

Усю побутову техніку можна підключати за допомогою відповідних перехідників, а смартфони і ноутбуки можна заряджати через USB з’єднання.

Поточні екземпляри розеток годяться для зарядки лише малопотужних приладів – до 200 Вт. Однак у планах збільшити потужність до 2 кВт, заявив засновник Meredot Роман Бисько.

«Це перша бездротова розетка, до якої можна підключати бездротову техніку», – заявив Бисько.

«Розумну» розетку також можна підключити до Wi-Fi, щоб контролювати роботу віддалено – наприклад, за допомогою смартфона через додаток вимикати живлення пристроїв, виходячи з дому.

Сьогодні вартість одного пристрою становить $30-40. До комплекту входять сама розетка, перехідник із класичним штекером і USB-перехідник.

У квітні український стартап представив свою розробку на українському форумі інтернет-діячів iForum-2018, а тепер проходить акселеративну програму MassChallenge Israel 2018 разом з іншими 55 фіналістами конкурсу.

Нагадаємо, що в Україні відбувся конкурс біомедичних стартапів, переможців якого назвали на IForum 2018.

Поділитися: