Український стартап переорієнтував бізнес і залучив €100 тис. інвестицій

284
creditor.ai
Компанія Creditor Data Platform навіть створила власну криптовалюту

Українська компанія Creditor Data Platform розробила торгову площадку для купівлі-продажу персональних даних, засновану на технології блокчейн.

Fintech-стартапи в Україні: айтішники створюють, екс-банкіри керують

Нагадаємо, що раніше цей стартап запустив платформу для купівлі-продажу відмовних кредитних заявок.

Компанія вирішила переорієнтувати свій бізнес через те, що продавці таких заявок зіткнулися з правовими труднощами у процесі передачі персональних даних клієнтів третім особам.

Creditor Data Platform залучила €100 тис. інвестицій від найбільшої португальської бізнес-школи NOVA School of Business and Economics.

www.lisbonproperty.com

Стартап також створив власну криптовалюту і планує провести ICO на €432 тис. Токени від Creditor Data Platform можна буде використовувати для оплати верифікації даних або їх купівлі.

На платформі українського стартапу дослідники та підприємці зможуть замовляти необхідний і достовірний набір даних, а їх власники – заробляти гроші за їх надання.

Creditor Data Platform повідомила, що за одну заповнену анкету користувач у середньому зможе заробити до €10.

«Наша головна мета – повністю змінити ринок даних за допомогою децентралізованого маркетплейса, де користувачі можуть особисто продавати свої перевірені дані зацікавленим комерційним організаціям, брокерським конторам і будь-якому іншому типу data driven бізнесів», – зазначив гендиректор і співзасновник Creditor Data Platform Віктор Ігнатюк.

Як ми писали раніше, український стартап Petcube отримав престижну нагороду, випередивши Ілона Маска.

А 96% інвестицій в українські стартапи надійшло з-за кордону.

Поділитися: