Український Octogin увійшов в топ-200 стартапів конференції Web Summit 2017

166
Фото: Александр Здрок
Більше 2000 стартапів брали участь у всесвітньому форумі технологій в Лісабоні

Український проект Octogin – система для «розумного споживання» реклами в інтернеті – став одним із 200 стартапів, допущених до етапу пітчингу (захисту проектів) однієї з найбільших всесвітніх технологічних конференцій Web Summit 2017, що відбувалася в Лісабоні з 6 до 12 листопада.

Засновники компанії Octogin Олексій і Андрій Малицькі, а також Назар Гулик, називають свій проект «унікальною екосистемою для розумного споживання рекламного контенту». Завдяки цьому розширенню для Chrome користувачі зможуть самостійно вибирати і дивитися лише цікаві оголошення та ролики замість повного блокування реклами.

«Octogin був обраний у рамках ALPHA – стартап-програми форуму. Ми стали одним із 200 найкращих стартапів саміту», – прокоментував Назар Гулик.

Загалом у Web Summit 2017 брали участь більше 2 тис. стартапів. Серед майже 60 тис. зареєстрованих відвідувачів із 170 країн було близько 1400 потенційних інвесторів.

Україну на Web Summit представляли майже 300 стартаперів із сотнею проектів, у тому числі Readdle, Ringlabs, Docsify, VindiTek YouScan, BIOsens, Artjoker, UPTech, Fantasy, Evo.

На відкритті Web Summit 2017 виступили Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш і прем’єр-міністр Португалії Антоніу Коста, комісар Євросоюзу з питань конкуренції Маргрете Вестагер і найтитулованіший боксер-важкоатлет світу Володимир Кличко, а видатний фізик Стівен Гокінг надіслав своє відеозвернення. Серед інших спікерів конференції – співзасновник криптоплатформи Ethereum Джозеф Любін, генеральний директор Booking.com Джилліан Танс, директор із виробництва Uber Джефф Холден і багато інших.

 

Источник: facebook
Поділитися: