Український інвестфонд профінансує створення дронів для агробізнесу Kray Protection

188
Kray Technologies
Chernovetskyi Investment Group (CIG) уклала договір про інвестиції з компанією Kray Technologies - виробника дронів для обприскування врожаю

Kray Technologies виробляє промислові роботизовані вантажні безпілотники (дрони) Kray Protection для обприскування засобами захисту рослин та регуляторами росту врожаю агропідприємств. У поточному раунді взяли участь 3 інвестора, CIG не розкриває частку участі.

Дрон для внесення добрив обладнаний різними датчиками, наприклад, лидарем для динамічного визначення рельєфу, камерою, GPS і ін. Kray також розробила програмний комплекс для автоматичного управління безпілотниками.

«Аграрний бізнес є однією з ключових сфер для інвестування CIG, ми віримо у величезний потенціал українського ринку. Ми очікуємо, що серійне виробництво дронів стартує навесні 2018 року», – зазначив керуючий партнер Chernovetskyi Investment Group (CIG) Володимир Кривко.

Зараз Kray збирає дрони в Києві на замовлення американських компаній. Залучені кошти компанія направить на виконання контрактів і підготовку до запуску першої серії. «Американський ринок аграрних безпілотників дуже великий, але наша пропозиція є унікальною по вантажопідйомності, швидкості та ефективності, – зазначає засновник Kray Technologies Дмитро Сурду. – Ми віримо і в попит на внутрішньому ринку – українські аграрії вже запитують демопокази».

Дрони Kray Protection мають найбільшу продуктивність, вантажопідйомність і швидкість в своєму класі. Безпілотник допомагає вносити близько 70% видів засобів захисту рослин і регуляторів росту, що застосовуються в сільському господарстві. Його використання дозволяє збільшити врожайність за рахунок більш точного та рівномірного внесення пестицидів. Крім того, відсутнє пошкодження врожаю, як від наземних обприскувачів, коли шкода може досягати 4% врожаю. Маса дрону 35 кг, швидкість польоту – до 110 км/год. Продуктивність одного дрона – близько 500 га на добу.

Chernovetskyi Investment Group (CIG) заснована в 2013 році. За даними групи, інвестиційний потенціал – понад $ 750 млн. У портфелі компанії – інвестиції в відомі проекти Eda.ua (входить в Foodout Group), Doc.ua і Zakaz.ua (GV Machines).

Остання стала учасником програми всесвітньо відомого акселератора Techstars в Бостоні. CIG інвестувала $ 1 млн. в платформу для дітей KIDO’Z (Ізраїль) та $ 1 млн. в міжнародний сервіс з продажу автобусних квитків Busfor. У 2017 році в пакет інвестицій увійшов і індійський сервіс доставки їжі InnerChef.

Kray Technologies заснована в Україні в 2015 році як волонтерський проект розробки безпілотного розвідника для української армії.

Ми вже писали про можливості дронів тут.

Поділитися: