Українські стартапи: три гучні події осені

175
Shutterstock
Розважалки для домашніх тварин вартістю $10 млн, незвичайні в'язані килимки та велобайк

За вересень і жовтень на головний краудфандинговий майданчик світу Kickstarter вийшло понад 20 українських стартапів. Минуло кілька міжнародних конференцій. Багато українських стартапів привернули увагу іноземних інвесторів.

K.Fund Media вибрав три найяскравіші події зі світу українських стартаперів за вересень-жовтень.

В’язані килимки

Киянка Ганна Мо знову підкорила Kickstarter своїми унікальними в’язаними речами.

ksr-ugc.imgix.net

Нова лінія в’язаних килимків для людей і домашніх тварин, що випускається під брендом Ohhio, днями зібрала $139 тис. зі $100 тис. бажаних. Попередня колекція Анни 2015 року принесла майстрині понад $200 тис.


Гаджети для тварин

Жодного випуску дайджесту не виходить без українського стартапа Petcube і його засновника Ярослава Ажнюка. Фірма спеціалізується на розумних пристроях для домашніх тварин. У серпні вони запустили у США продажі нових приладів Petcube Bites + Petcube Play.

pet-way.eu

В кінці жовтня стало відомо про залучення компанією чергового раунду інвестицій в розмірі $10 млн від Almaz Capital, AVentures і Y Combinator.

Таким чином Ажнюк став одним з найуспішніших стартаперів України. Всього компанія залучила понад $14 млн. Фірма продала гаджетів на суму понад $3 млн.


Електробайк

Киянин Данило Тонкопій виставив електробайк Delfast на Kickstarter задля реклами. Але проект виявився настільки хорошим, що зібрав $165,8 тис., що у більш ніж три рази перевищило очікування.

ITC.ua

Розробники готують до випуску одразу три модифікації гібридного електротранспорту: Prime – версія з найбільшим запасом ходу на одній зарядці, Top – з максимальною швидкістю 80 км/год і Lite – найдоступніший за ціною варіант.

Це не перший вдалий проект Тонкопія. Раніше ми написали історію успіху Данила та його стартапів.

Поділитися: