Українські стартапи: підсумки січня 2018 року

948
Shutterstock
Платформа нерухомості, «дивний» пристрій для домашніх улюбленців та дверний дзвінок вартістю в мільярд доларів

Січень став успішним для українських стартапів. Хтось отримав престижне звання, а хтось – гроші на розвиток.

Rentberry залучив $20 млн на ICO

Платформа оренди нерухомості Rentberry, заснована українцями Олексієм Любінським та Лілією Остапчук, менше ніж за місяць зуміла залучити $20 млн.

SFLike.com

Незважаючи на загальний колапс криптовалютного ринку, саме там українці знайшли інвестиції. Всім бекерам стартап дає токени BERRY. З їх допомогою можна оплачувати депозит на оренду квартири та інші цифрові послуги.

«Дізнайтися, хто ви у світі криптовалют»

Про свій продукт засновники говорять просто: «Це як Airbnb, але для довгострокової оренди житла».

Олексій Любинський пообіцяв, що до кінця ICO, наміченого на 22 лютого 2018 року, його дітище збере $30 млн.

Стартап працює з 2015 року і вже залучав венчурних інвестицій на загальну суму в $4 млн від інвесторів з 12 країн світу. У стартапу є офіс в центрі Києва, але зареєстровано компанію в США, де і знаходиться її цільова аудиторія.


Українці – лауреати Product Hunt Golden Kitty Awards

Пристрій Petcube Bites української компанії Petcube отримав премію платформи Product Hunt Golden Kitty Awards в номінації «Найдивніший продукт року » (WTF Product of the Year).

kickstarter.com

Попри те, що на Product Hunt новий пристрій від Ярослава Ажнюка назвали «чорті-шо», цей гаджет для контролю та дистанційного спілкування із домашніми улюбленцями зібрав більше $300 тис. тільки на одному Kickstart.

Petcube Bites – не єдиний український продукт, який отримав нагороду Golden Kitty Awards. У номінації «Бот року» переміг юридичний PatentBot, а «Найкращим споживчим продуктом» став сервіс Setapp від Macpaw.


Стартап Ring було оцінено майже в мільярд доларів

Розробник розумних дверних дзвінків Ring, який базується в Києві, знову залучив мільйони доларів. Цього разу –  $160 млн. Нагадаємо, рівно рік тому він залучив $109 млн венчурних інвестицій.

ring.com

Ring – унікальна розробка, що знайшла своїх численних клієнтів на американському континенті. Дзвінок в двері автоматично дублюється на смартфон. На екран також можна вивести зображення з камери спостереження.

Подаючи до податкових органів декларації, керівництво фірми оцінило свій бізнес в $980 млн.

Поділитися: