Українські стартапи: підсумки серпня

216
Shutterstock
Новий ґаджет для спілкування з домашніми улюбленцями, застосунок для перевірки граматики, нова соцмережа і вихід репетиторської платформи в Казахстан

Кінець літа виявився  результативним для кількох українських стартапів, як знаних і всесвітньо відомих, так і початківців.

Petcube Bites + Petcube Play: хліб і видовища для домашніх улюбленців

Один з найбагатших та успішних стартапів України Petcube (загальний обсяг інвестицій якого перевалив за $3,8 млн, реалізував ґаджетів на суму більше $2,5 млн) запустив у США продажі нових приладів Petcube Bites + Petcube Play. Девайси призначенні для віддаленого «спілкування», ігор та годування домашнього улюбленця. Їх можна купити як окремо, так і в комплекті.

kickstarter.com

За словами засновника і СЕО стартапу Ярослава Ажнюка, компанія планує налагодити поставки нових петк’юбів у Європу й країни Азії в жовтні цього року. Цікаво, що новий ґаджет лише на Kickstarter зібрав близько $320 тис.

Залежно від комплектації, вартість ґаджету варіюється від $119 до $309.

Grammarly: вдосконалений застосунок для Google Chrome

Кияни Олексій Шевченко, Максим Литвин і Дмитро Лідер, засновники легендарного стартапу Grammarly (капіталізація з початку року перевищила $110 млн), нещодавно запропонували світу вдосконалений безкоштовний застосунок для Google Chrome.

catlintucker.com

Видання TechRadar наприкінці серпня цього року назвало застосунок для перевірки граматики англійської мови від українських розробників «Завантаженням дня» (Download of the Day).

Woolik – нова українська соцмережа

Стартувала робота нової соціальної мережі Woolik. Кумедно, що за кілька днів до того про своє закриття оголосила інша українська соцмережа Ukrainians. Імена засновників, інвесторів та вартість розробки не розкриваються. За словами керівника відділу маркетингу та комунікацій Woolik Міли Романенко, розробка соцмережі зайняла півроку.

woolik.co

В прес-релізі зазначено, що перевагою Woolik є відсутність цензури й розміщення серверів виключно в Україні, «що не дозволить закордонним спецслужбам контролювати соцмережу». Сьогодні стало відомо, що соцмережа Woolik перестала працювати.

Репетитори України – «Буки» вийшли на ринок Казахстану

nakolenke.club

Засновник головного українського освітнього стартапу «Буки» Вадим Синжерецький розповів виданню K Find Media, що вже більше тисячі репетиторів Казахстану підключилися до універсальної репетиторської платформи. Окрім України та Казахстану стартап працює ще у Польщі.

Вам буде цікаво «Отримати інвестиції – і прогоріти: 10 найбільших стартапів, що закрилися в 2017 році»

Поділитися: