Десять стартапів з України беруть участь у CES 2018

169
9to5toys.files.wordpress.com
У павільйоні UA Tech Expo Zone представлені технології для агросектору, дрони, автономний «розумний» будинок і кулон-секретар

У середу, 10 січня, на найбільшій всесвітній технологічній виставці Consumer Electronics Show (CES) 2018 у Лас-Вегасі відкрився український павільйон UA Tech Expo Zone.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр фінансів України Олександр Данилюк, який спільно з Українською асоціацією венчурного і приватного капіталу (UVCA) і Western NIS Enterprise Fund брав участь у відкритті української експозиції.

На CES 2018 представлені українські стартапи,

в основному з Києва та Одеси:

Agrieye – комплексне технологічне рішення для агросектору з метою підвищення врожаю;
Discoperi – пристрій, що допомагає водіям уникнути потенційних аварій на дорозі;
Kray Protection UAS – дрони з власним ПЗ для агросектору;
Kwambio – онлайн-платформа 3D-друку;
LaMetric – розумний настільний годинник для дому та офісу;
MMone Company – крісло для занурення у віртуальну реальність на 360 градусів;
PassivDom – перший автономний розумний будинок;
Senstone – кулон, що дає змогу переводити голосові замітки в текст;
Univrsee – платформа для публікації, поширення і перевірки VR-контенту.

«Я радий бачити інноваційні українські компанії, які розвиваються відповідно до основних міжнародних трендів: штучний інтелект, віртуальна реальність, дрони тощо. Вірю в ринок, приватну ініціативу, креативність і копітку роботу – саме це і дало змогу українським стартапам потрапити на цю виставку», – прокоментував Данилюк.

«Більшість українських стартапів, які брали участь в CES 2017, знайшли авторитетних інвесторів і почали експортувати свою продукцію. Ми вважаємо, що UA Tech Expo Zone на CES 2018 підніме українські стартапи на нові висоти», – наголосила керівник Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон у повідомленні UVCA.

У списку учасників CES 2018 є і миколаївський стартап Cubomania, який розробляє інтерактивні розвивальні дитячі кубики. Він був обраний серед 12 стартапів для презентації ShowStoppers LaunchIt на окремому майданчику Eureka Park під час CES 2018, проте не посів лідируючого місця і не взяв участь у призовий прес-конференції ShowStoppers.

Організатор CES 2018 прогнозує, що телевізори 4K стануть найкасовішим сегментом споживчої електроніки.

SanDisk презентувала найпотужнішу міні-флешку в світі.

 

Джерела: О. Данилюк, Інтерфакс-Україна
Поділитися: