Українські бізнесмени наберуться досвіду у стартапера з Кремнієвої долини

314
UNIT.City
У UNIT.City поговорять про створення продукту, залучення інвестицій, адаптацію та розширення бізнесу

Українські стартапери отримали шанс дізнатися, як починають бізнес у Кремнієвій долині. Американський підприємець Нірадж Беррі (Neeraj Berry), співзасновник компанії Sprig, додатку з доставки органічної їжі, поділиться секретами успішного підприємництва на зустрічі в інноваційному парку UNIT.City 24 липня.

Бізнес-досвід: що українським стартаперам слід перейняти в американців

Беррі розповість, як створити продукт, який відповідатиме вимогам ринку, а також підкаже, які креативні рішення слід прийняти, щоб залучити інвестиції.

Досвіду в цьому питанні у нього багато: лише за чотири тижні Беррі збільшив капіталізацію компанії 12Society з нуля до $1 млн, а його стартап Sprig залучив $57 млн ​​інвестицій у Кремнієвій долині.

Українські підприємці дізнаються про найкращі стратегії адаптації в мінливому бізнес-середовищі. Як приклад Нірадж наведе кейси з власного досвіду, а також поділиться лайфхаками для розширення бізнесу. Наприклад, як лише за кілька років штат Sprig зріс до 1,2 тис. осіб.

Зустріч з Ніраджем, який у 2016 році увійшов до рейтингу Forbes 30 до 30, відбудеться в рамках менторської програми UNIT.City для стартапів.
Як ми вже писали, глава проектів UNIT.City і LvivTech.City призначений гендиректором UDP.

Поділитися: