Українська UIG розглядає ідею нового інноваційного парку в Харкові

155
www.facebook.com/pg/vkhmelnytsky/photos/
Інвестгрупа вже управляє двома такими парками

Українська інвестиційна група UFuture Investment Group (UIG) розглядає можливість створення інноваційного парку в Харкові.

Про це в кулуарах Українського дому на Всесвітньому економічному форумі в швейцарському Давосі повідомив засновник UIG Василь Хмельницький.

Водночас він не підтвердив інформацію, що група планує відкривати інноваційні центри за кордоном.

«Я ніколи не обіцяю того, чого точно не зможу виконати. Ми плануємо закінчити першу чергу UNIT.City в Києві, а це близько 30-35 тис. кв. м, і потім будемо дивитися», – наголосив Хмельницький.

Інноваційний парк в Харкові може стати вже третім у портфелі UIG після київського UNIT.City і львівського Lvivtech.City.

На думку Хмельницького, дуже важливо, що однією з головних тем обговорення на форумі стали інновації та IT.

UNIT.City: як Київський мотозавод перетворюється на інноваційний парк

«Сьогодні в Давосі величезна кількість інноваційних компаній, які шукають можливості, стартапи та співробітництво. Наша мета – створити умови, щоб їм було цікаво прийти в нашу країну, щоб вони ділилися своїми знаннями і працювали з українськими компаніями, в яких працюють дуже багато талантів», – наголосив підприємець на своїй сторінці у Facebook.

Київський інноваційний парк UNIT.City оголосив про старт програми підтримки стартапів UNIT.Perks, а також платформи AGRITECH UNIT для розвитку інновацій в агросекторі України і Східної Європи.

 

Джерела: Інтерфакс-УкраїнаВасиль Хмельницький
Поділитися: