Українська компанія з кібербезпеки ISSP відкриє офіс в Європі

201
naked-science.ru
Інвестиції в запуск центру послуг із кібербезпеки в Польщі становитимуть близько $2 млн

Один з найбільших українських операторів у секторі послуг із кібербезпеки компанія ISSP – Information Systems Security Partners виходить на європейський ринок і запускає центр послуг із кібербезпеки ISSP Security Operations Center (SOC) в Європі.

Як K.Fund Media повідомили в компанії, новий майданчик відкриється в Польщі, загальний обсяг інвестицій – $2 млн.

«Багаторічний досвід роботи на передовій кібератак в Україні й команда інженерів світового класу компанії дають мені впевненість у тому, що ми створимо один із найкращих центрів керованих сервісів з кібербезпеки в Європі», – наголосив голова ради директорів ISSP Group Олег Дерев’янко. Він упевнений, що якість роботи SOC стане ще одним фактором просування іміджу України «як країни, здатної створювати власні інновації в одній з найбільш складних і швидко зростаючих галузей».

Очолить новий проект Ігор Денисюк, який останні чотири роки брав участь в створенні і роботі європейського SOC (Security Operations Center – Центру послуг із кібербезпеки) компанії IBM та обслуговуванні її клієнтів в Європі.

Європейський центр керованих сервісів із кібербезпеки компанії ISSP (ISSP SOC Europe) працюватиме у Східній і Центральній Європі. Основне завдання – виявлення та реагування на кіберзагрози (MDR – Managed Detection and Response), що є найбільш ефективним засобом захисту від кібератак.

У компанії ISSP вже є SOC в Україні. Власна кіберлабораторія, яка заздалегідь розпізнає та ідентифікує приховані загрози (так званий процес Threat Hunting), дала ISSP змогу стати також провайдером MDR. На цьому рівні сьогодні працюють лише кілька десятків компаній у всьому світі.

Центробанк Нідерландів привертає хакерів до питань посилення кібербезпеки.

Microsoft уклав угоди з МО і МВС про впровадження сучасних стандартів безпеки.

Cisco відправляє фішингові листи внутрішньокорпоративною поштою для тренування співробітників.

 

 Джерело: прес-реліз компанії
Поділитися: