«Ukraine NOW» став новим офіційним брендом України

510
www.unian.ua
Міністерство інформаційної політики має зареєструвати знак і розробити стандарт його використання

Кабінет міністрів України офіційно затвердив єдину форму знака нового бренду України «Ukraine NOW» («Україна зараз»). Це рішення було прийнято на засіданні уряду в четвер, 10 травня.

Павел Вржещ

«Рішення прийнято. Сьогодні, вперше за 27 років в Україні з’явився єдиний масштабний бренд країни. Ukraine NOW», – написав креативний директор агентства Banda, розробника логотипу Євробачення 2017, Павло Вржещ.

Згідно з описом бренд «Ukraine NOW» виконаний у вигляді однойменного напису, слово «NOW» дано з жовтою заливкою. В кінці напису є символ в синьому кружечку, який може бути видозмінений залежно від ситуації.

 

Логотип годиться для використання в різних ситуаціях – від презентацій та інформаційних продуктів до наклейок і нашивок на туристичні сумки чи нанесення на автобуси і літаки.

Як побудувати особистий бренд: 10 порад від Ярослави Гресь

Кабмін також доручив Міністерству інформаційної політики України зареєструвати бренд і розробити стандарт його використання. Як повідомив держсекретар міністерства Артем Біденко, на його основі також буде розроблено модульний брендбук України.

«Для нас було важливо, щоб у розробці остаточного варіанту бренду взяли участь саме українські експерти і креативники», – зазначив він.

Нагадаємо, що Кабмін України запропонував посилити покарання за кіберзлочини і дерегулювати IT-сектор.

 

Джерело: Кабмін, Блог Артема Біденка, Павло Вржещ

Поділитися: