Угода століття: Microsoft купує платформу для IT-хостингу GitHub

385
news.cnblogs.com
Вартість угоди становитиме не менше $2 млрд

Американська корпорація Microsoft купує платформу для IT-хостингу проектів і їх спільної розробки GitHub. Про це повідомив Bloomberg із посиланням на внутрішні джерела. Сторони планують офіційно оголосити про угоду з дня на день.

Вартість угоди поки що не розголошується, але можна припустити, що ціна покупки становитиме не менше $2 млрд – ринкової вартості компанії в 2015 році, зазначив Business Insider.

Microsoft визнаний найкращим у світі IT-гігантом

З купівлею GitHub Microsoft отримає доступ до 27 млн ​​розробників програмного забезпечення, що має перспективи з точки зору розвитку продуктів і клієнтів.

Для GitHub угода – шанс знайти фінансову стабільність. За три квартали 2016 року компанія втратила $66 млрд і продовжувала зазнавати збитків, повідомив Bloomberg.

GitHub також зацікавлений в угоді з Microsoft через його генерального директора – Сатьї Наделли. Ось уже дев’ять місяців IT-компанія шукає кандидата на пост президента, а Наделла зумів їх «вразити».

Наразі сторони відмовляються офіційно коментувати угоду, в тому числі віце-президент з комунікацій Microsoft Френк Шоу (Frank X. Shaw).

«Ви знаєте, ми не коментуємо подібні чутки», – повідомив Шоу.

Нагадаємо, що Microsoft розповів про майбутнє Windows і нової програми Your Phone.

Microsoft вперше з 2015-го випередив Alphabet за капіталізацією.

 

Джерела: TechCrunch, Business Insider

Поділитися: