Угода скасовується: Uber заборонили продавати південноазійський бізнес Grab

274
www.reuters.com
Сінгапурський регулятор оштрафував сторони за угоду зі злиття сумарно на $9,5 млн

Комісія з питань конкуренції та у справах споживачів Сінгапуру (CCCS) заборонила таксі-гігантові Uber продавати свій бізнес у Південно-Східній Азії – близько 14 тис. машин в сінгапурської Lion City Rentals – конкуренту Grab в рамках угоди по злиттю, повідомив Reuters.

Покупцем може стати будь-яка компанія, що запропонувала оптимальну ринкову ціну, тільки не Grab. CCCS оштрафував обидві компанії на $9,5 млн за загрозу свободі конкуренції в регіоні.

Uber просить кредиторів знизити відсоток за позикою в $1,13 млрд

Регулятор вжив заходів, щоб відкрити ринок для нових гравців. CCCS також зобов’язав Grab розірвати договори з водіями й таксопарками.

Гендиректор CCCS Том Хан Лі нагадав, що після новини про угоду тарифи нової компанії вже зросли на 10-15%, а в її руках зосереджено близько 80% сінгапурського ринку.

Grab заявляє, що не підвищував тарифи з моменту угоди й дав місцевим водіям максимальний вибір.

У Uber називають рішення CCCS «заснованим на неприйнятно вузькому визначенні ринку», яке «неправильно характеризує природу галузі». Таксі-гігант має намір подати апеляцію проти рішення сінгапурського регулятора, а Grab – використовувати всі засоби правового захисту.

Нагадаємо, що Uber підбирає місто для запуску літаючих таксі.

Нью-Йорк припиняє видачу ліцензій для таксистів Uber і Lyft.

Поділитися: