Uber запустив у США нову дешеву послугу – аналог маршрутних таксі

163
i.ytimg.com
Заради економії клієнти глобального таксі-сервісу тепер можуть самі дійти до замовленої машини

Американська технологічна компанія Uber, найбільший у світі таксі-сервіс, запустила в кількох містах США нову послугу для економних клієнтів – спільна експрес-поїздка (Express Pool).

Як і звичайною спільною поїздкою (Pool), новою послугою від Uber одночасно можуть скористатися троє пасажирів, яким потрібно доїхати в одне місце. Єдина відмінність – щоб сісти в замовлену машину, клієнтам таксі-сервісу доведеться пройти 1-2 квартали пішки.

У цієї послуги Uber одразу дві переваги: ​​1) водієві більше не потрібно курсувати районом і окремо забирати кожного з попутників; 2) клієнти, які нікуди не поспішають, можуть істотно заощадити на поїздці (Express Pool удвічі дешевша за послугу Pool).

Після запуску нової послуги таксі-сервіс запідозрили в бажанні скласти конкуренцію громадському транспорту. Однак Uber одразу відкинув усі підозри.

Гендиректор Uber: таксі-сервіс компанії вийде «в плюс» протягом трьох років

«У новій послузі немає фіксованих зупинок, маршрутів і графіка руху – все відбувається динамічно», – зазначив Ітан Сток, директор Uber щодо спільних поїздок.

Спочатку компанія випробувала Express Pool в Бостоні і Сан-Франциско, де отримала схвальні відгуки клієнтів. Пізніше Uber зробив нову послугу доступною в Денвері, Майамі, Лос-Анджелесі, Філадельфії, Сан-Дієго й Вашингтоні.

K.Fund Media надіслав запит до київської штаб-квартири компанії в Центральній і Східній Європі про те, чи буде новий сервіс впроваджуватися в Україні. На момент публікації відповіді не надійшло.

Як ми писали раніше, Uber підняв тарифи в Україні.

А в Європі Uber отримує більший дохід від доставки їжі, ніж від таксі.

 

Джерело: K.Fund Media
Поділитися: