Uber забезпечить страховкою своїх співробітників у Європі

134
bt-wpstatic.freetls.fastly.net
Навіть позаштатні кур'єри служби доставки Uber Eats отримають пакетне страхування до $8,8 тис.

Eats, бізнес Uber із доставки їжі, забезпечить пакет страховок для всіх співробітників своїх кур’єрських компаній в Європі, включаючи і позаштатних працівників.

Таким чином найбільший таксі-сервіс планети намагається залагодити конфлікти навколо недотримання трудового законодавства, що тривають.

У п’ятницю, 15 грудня, Uber Eats офіційно заявив, що починає страхувати кур’єрів у страховій компанії AXA – у тому числі від нещасних випадків, по здоров’ю, майнова шкода і страхування автоцивільної відповідальності (аналог ОСАЦВ).

«Наші кур’єри тепер можуть спокійно працювати за гнучким графіком – ми забезпечимо їм додаткову безпеку і захист», – прокоментував генеральний директор Uber Eats в Європі Філіп Нюйтеманс.

Парадокс: Linkedin визнав Uber найпривабливішим роботодавцем

План страхового відшкодування кур’єрам запрацює з 8 січня 2018 року: до $8,8 тис. лікарняних витрат у разі нещасного випадку, який призвів до госпіталізації, або до $3,5 тис. у разі госпіталізації від трьох і більше ночей. План також передбачає грошову компенсацію за важкі захворювання і травми, а також покриття витрат при спричиненні шкоди третій стороні.

Reuters нагадує, що доставкою для Uber Eats і Deliveroo в кур’єрських компаніях часто займаються аутсорсери і самозайняті люди з машиною, мотоциклом, мопедом або велосипедом. Одна з головних претензій до Uber практично на всіх ринках – відсутність медичного страхування, мінімальної зарплати і оплачуваних відпусток. До суду на компанію подають як профспілки, так і місцеві органи влади.

Uber Eats зараз працює в Австрії, Бельгії, Великої Британії, Іспанії, Італії, Нідерландах, Польщі, Португалії та Швеції.

Перші обіцянки дотримуватися вимог трудового кодексу у Великій Британії Uber зробив ще у вересні.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: